Kilka słów

o nas

Misją GTC Water jest
„Zapewnić naszym klientom dostęp do unikalnej obsługi”

GTC Water Sp. z o.o. zostało założone w marcu 2011 roku. Firma zajmuje się dzierżawą i serwisem dyspenserów filtrujących wodę pitną. Początkowo działaliśmy tylko na terenie Warszawy i okolic, aby w 2013 roku zacząć świadczyć nasze usługi na terenie całej Polski. 

W tym samym roku uzyskaliśmy wyłączność na dystrybucję urządzeń produkcji koreańskiej firmy Winix. Przez kolejne lata oprócz dzierżawy maszyn marki Winix sprawdzaliśmy również produkty innych firm, aby w 2017 roku podjąć decyzję o nawiązaniu wyłącznej współpracy handlowej z koreańskim producentem urządzeń filtrujących, przedsiębiorstwem OVIO INC.

W chwili obecnej nasi klienci mają do wyboru wyselekcjonowane portfolio produktów takich producentów jak: Ovio, Charm, Waterlogic, Winix oraz filtrację marek Pentair, 3M, Aquafilter. 

„Przez prawie dekadę uczyliśmy się jakie są potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Przez lata typowaliśmy dostawców, aby móc zaoferować naszym klientom najlepsze produkty jakie są na rynku. Zbieraliśmy doświadczenia, aby zapewnić profesjonalny serwis na najwyższym poziomie. Dzisiaj z dumą możemy powiedzieć, że nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku.”

Prezes zarządu GTC Water sp. z o.o.
Maciej Matan

Poznaj naszą ofertę

Dzierżawa bezbutlowych dystrybutorów wody

Podstawową usługą jaką świadczymy jest dzierżawa urządzeń. Staramy się działać w taki sposób, aby nasi klienci przechodząc z systemu butlowego na bezbutlowy otrzymywali korzyść w postaci oszczędności środków przeznaczanych na zakupy wody oraz czasu pracowników, potrzebnego na utrzymanie stałego zapasu wody.

Serwis
urządzeń klienta

Jeżeli kupiłeś kiedyś urządzenie lub chcesz je kupić, aby mieć je na własność, ale nie umiesz go podłączyć, przesanityzować, naprawić etc. ta oferta jest skierowana do Ciebie. Nasz profesjonalny zespół serwisowy pomoże rozwiązać każdy problem.

Sprzedaż
urządzeń

Jeżeli chcesz zakupić urządzenie zapraszamy do naszego sklepu lub prosimy o kontakt jeżeli chcesz otrzymać ofertę indywidualną.

Jeżeli chcesz otrzymać ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb - skontaktuj się z nami

Nasi klienci

Zaufali nam

waterlogic

Ciekawostki

jak to działa?

Dowiedz się jak działa nasza dzierżawa bezbutlowych dystrybutorów wody, jak wygląda proces filtracji wody oraz fakty i mity związane z wodą pitną.

Sport i rozwój

Wspieramy

Wspieramy sport!
Jesteśmy oficjalnym partnerem Polskiej Ligi Siatkówki.

Kontakt

Skontakuj się z nami

Jesteśmy tu żeby Ci pomóc, zachęcamy do kontaktu.

GTC Water sp. z o.o.

ul. Matuszewska 14
03-876 Warszawa

Numery kontaktowe


Wynajem urządzeń
+48 603 605 875

Sprzedaż urządzeń
+48 601 611 575

Serwis
+48 603 396 863

office@gtraco.com

Ponedziałek -Piątek
08:00 - 16:00
    Add to cart