O nas

Kilka słów o nas

GTC Water

„Zapewnić naszym klientom dostęp do unikalnej obsługi”

GTC Water Sp. z o.o. zostało założone w marcu 2011 roku. Firma zajmuje się dzierżawą i serwisem dyspenserów filtrujących wodę pitną. Początkowo działaliśmy tylko na terenie Warszawy i okolic, aby w 2013 roku zacząć świadczyć nasze usługi na terenie całej Polski. 

W tym samym roku uzyskaliśmy wyłączność na dystrybucję urządzeń produkcji koreańskiej firmy Winix. Przez kolejne lata oprócz dzierżawy maszyn marki Winix sprawdzaliśmy również produkty innych firm, aby w 2017 roku podjąć decyzję o nawiązaniu wyłącznej współpracy handlowej z koreańskim producentem urządzeń filtrujących, przedsiębiorstwem OVIO INC.

W chwili obecnej nasi klienci mają do wyboru wyselekcjonowane portfolio produktów takich producentów jak: Ovio, Charm, Waterlogic, Winix oraz filtrację marek Pentair, 3M, Aquafilter. 

„Przez prawie dekadę uczyliśmy się jakie są potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Przez lata typowaliśmy dostawców, aby móc zaoferować naszym klientom najlepsze produkty jakie są na rynku. Zbieraliśmy doświadczenia, aby zapewnić profesjonalny serwis na najwyższym poziomie. Dzisiaj z dumą możemy powiedzieć, że nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku.”

Prezes zarządu GTC Water sp. z o.o.
Maciej Matan

Nasi klienci

Zaufali nam

Sport i rozwój

Wspieramy

Wspieramy sport!
Jesteśmy oficjalnym partnerem Polskiej Ligi Siatkówki.

PLS_logo_h
Add to cart