Technologia

GTC Water dokłada wszelkiej staranności, aby właściwości proponowanej przez nas wody były możliwie najbardziej korzystne dla ludzkiego organizmu. Poniżej znajduje się prosty opis systemu filtracji i ochrony antybakteryjnej , który sprawia, że woda jaką piją nasi klienci ma nie tylko najlepsze parametry , ale również spełnia najwyższe wymogi bakteriologiczne.

 1. Filtracja

  System oczyszczania wody stosowany przez GTC Water w urządzeniach Winix opiera się na filtracji węglem aktywnym oraz żywicą jonowymienną. Węgiel jest pierwiastkiem niezmiernie porowatym, dzięki czemu zatrzymuje szeroki zakres szkodliwych zanieczyszczeń. Węgiel aktywny, czyli węgiel o lekkim dodatnim ładunku elektrycznym jest nadzwyczaj skuteczną barierą dla wszystkich zanieczyszczeń chemicznych.
 2. Ice Core

  System Chłodzenia IceCore został stworzony i opatentowany przez WINIX i jest prostym, praktycznym i bardzo efektywnym rozwiązaniem służącym do szybkiego chłodzenia wody.

  Jak to działa?
  Woda przechodzi przez chłodzącą spiralę, która w sposób ciągły obniża temperaturę wody do 6 stopni Celsjusza. Ponieważ w technologii IceCore nie ma zbiornika; zdecydowanie obniżono ryzyko powstawania bakterii i rozwoju mikroorganizmów znacząco podniesiono wydajność chłodzenia w urządzeniu.

  Korzyści
  • Stała dostępność schłodzonej wody: IceCore zapewnia stałą dostępność zimnej wody gdyż jest ona w sposób ciągły chłodzona w trakcie przepływu przez system.
  • Mniejsze zużycie energii: Działaja tylko wówczas, gdy jest potrzebna zimna woda. Technologia IceCore redukuje zużycie energii.
  • Wysoka wydajność chłodzenia: IceCore jest w stanie dostarczyć dużą ilość schłodzonej wody, do 30 litrów na godzinę.
  • Uniemożliwia rozwój bakterii i mikroorganizmów: Technologia IceCore nie ma zbiornika; zdecydowanie obniżono ryzyko powstawania bakterii i rozwoju mikroorganizmów.
 3. Cleancel

  System ochrony mikrobiologicznej Cleancel uniemożliwia wzrost bakterii i mikroorganizmów w wodzie oraz na obudowie urządzenia.

  Jak to działa?
  Umieszczony bezpośrednio w plastikowej powierzchni ten antymikrobiologiczny dodatek powstrzymuje rozwój bakterii, grzybów i roztoczy. Cleancel redukuje skażenie bakteriami takimi jak Escherichia Coli, Staphylococcus, Aureus, i Salmonella Enteridis, które odpowiadają za problemy przewodu pokarmowego i zanieczyszczenie żywności.

  Korzyści
  Uniemożliwia rozwój bakterii i mikroorganizmów. Jako prawdziwa bariera w rozwoju zakażenia bakteriami i mikroorganizmami Cleancel eliminuje przykry zapach i zanieczyszczenie bakteriami tych części urządzenia, które mają bezpośredni kontakt z wodą lub powietrzem. AHAM (Association of Home Appliance Manufacturers): Winix proudly participates in the official AHAM Clean Air Delivery Rate (CADR) program so that you can compare air cleaners on a fair and even basis for their removal of Dust, Smoke and Pollen. Energy Star: All Winix Air Cleaners are Energy Star qualified products. UL (Underwriter's Laboratory): Protecting consumers with rigorous testing of products for safety and performance.