About us header

O nas

Firma GTC Water została założona w 2008 roku. Nasz zespół łączy jedna wspólna cecha:

Woda jest Naszą pasją

Od początku istnienia GTC Water przyświecały nam dwa cele: wiedzieć jak najwięcej o wodzie i metodach jej uzdatnia, oraz wykorzystać tą wiedzę możliwie efektywnie, z korzyścią dla naszych klientów, dla nas i otoczenia firmy. Zdecydowaliśmy, że będziemy świadczyć usługi w oparciu o:

  1. Tylko o produkty najwyższej jakości
  2. Zespół specjalistów stale podnoszących swoje kwalifikacje
  3. Ciągłą naukę i rozwój

Utrzymanie tak wysokich standardów, oraz ciągłe samodoskonalenie w naszej specjalizacji wymaga od Nas nie tylko systematycznej pracy i dyscypliny, ale także fascynacji, zaangażowania i entuzjazmu. Wymaga pasji. Stąd nasze motto: "Woda jest Naszą pasją".

W drugiej połowie 2011 roku podjęliśmy decyzję o nawiązaniu współpracy ze światowym liderem w dziedzinie produkcji i dystrybucji urządzeń POU – Winix. W chwili obecnej jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tej firmy na terenie Polski oraz Europy Wschodniej. Usługa jaką oferujemy to dzierżawa i obsługa urządzeń Winix. Przekonani o wyjątkowej jakości produktów, ich podzespołów oraz profesjonalizmie producenta, zdecydowaliśmy że w segmencie POU będziemy oferować urządzenia marki Winix.